IBS Budapest

Tartalomhoz ugrás Láblácre ugrás

Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

Könyvelő

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős foglalkoztatás (40 óra-hét), alkalmazotti jogviszony, általános munkarend

Helye:

1031 Budapest, Záhony u. 7.

Főbb feladatok:

  • szállító számlák könyvelése
  • bank könyvelése
  • főkönyvi könyvelés
  • havi, negyedéves, éves zárásokban való részvétel, főkönyvi egyeztetések, bevallások és statisztikák elkészítése
  • eszközgazdálkodási feladatok ellátása
  • számviteli folyamatok hatékony működésének támogatása
  • számviteli vezető munkájának napi szintű támogatása
  • határidős és ad-hoc adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • 1-3 év releváns munkatapasztalat
  • főiskolai végzettség
  • hatékony időgazdálkodás, határidők pontos követése
  • munkaintenzív időszakokban jó teherbíróképesség
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (kiemelten Excel)
  • min. alap szintű angol nyelvtudás
  • erkölcsi bizonyítvány

Munkahelyi extrák:

  • céges rendezvények
  • céges busz
  • kerékpártároló
  • parkoló
  • kutyabarát munkahely

Céginformáció:

Az IBS Nemzetközi Üzleti Főiskola egy államilag és nemzetközileg is elismert magán felsőoktatási intézmény, amely a The University of Buchkingham-mel közösen kínál alap-, mester- és doktori képzéseket.
Olyan elhivatott, nemzetközi környezetben érvényesülni tudó munkatársakat keresünk, akik osztoznak azon elkötelezettségünkben, hogy a jövő generációi számára gyakorlati alapú oktatást biztosítsunk. Az IBS több mint 100 országból fogadja hallgatóit és munkáltatóként is az alkalmazotti sokszínűségre törekszik.

Esélyegyenlőség és a kiskorúak védelme:
Az IBS elkötelezett a gyermekek és fiatalok jólétének védelme és előmozdítása mellett, és elvárja, hogy az oktatók és az alkalmazottak minden tagja osztozzon ebben az elkötelezettségben.
Az IBS esélyegyenlőségi munkáltató: nagyra értékeljük a sokszínűséget, és szívesen látjuk a jelentkezőket az élet minden területéről.

Jelentkezési határidő:

Jelentkezési határidő 2024. augusztus 21 . A jelentkezéseket a jobs@ibs-b.hu címre várjuk. A határidőt követően a kiírásnak megfelelő jelölteket személyes interjúra hívjuk.